Phanatická soutěž

19. června 2008 v 12:18 |  Vaše tvorba

Soutěžící a jejich díla:


Ahoj lidi :)
někteří z vás možná (snad) chodí na lidé.cz na fórum phanphiction, takže ví, o co jde. Pro ty ostatní bych chtěla zmínit, že od Phaint padl návrh na uspořádání jakési soutěže (ne v pravém slova smyslu, ale nic jiného mě nenapadá :D)

Jak víme, film končí rokem 1871, kdy Erik mizí z podzemí. Věřím, že hodně z vás píše nějaké to svoje pokračování, jenom ještě možná nenašli odvahu to zveřejnit.

Takže.... návrh spočívá v tom, že by se napsalo volné pokračování příběhu s tím, že by se do toho nějak zaimplantoval požár Národního divadla v Praze roku 1881. Jak vidíte, je tu propast 10 let, což je dost dlouhá doba, ale záleží jenom na vás, jestli se budete řídit filmem, Kay (Lerouxem asi ne :D) nebo čímkoliv jiným= jestli se budete řídit i tímhle (reálným) časem. Podmínka je, že alespoň část děje by se měla odehrávat v Praze+ ten požár.

Nemusí to být nějak historicky věrohodné, na tom nikdo netrvá, ale rozhodně to vypadá líp, když si o tehdejší době, politice něco zjistíte :) Tím samozřejmě nechci nikomu radit. My s Pan jsme se do toho dali tak nějak dohromady, už máme promyšlený děj, skoro i zápletku :D

Asi každý z nás by přál Erikovi aspoň trochu šťastný a uspokojující život, po tom všem, co zažil, takže s chutí do toho.

Uzávěrka nebyla oznámena, myslím, že prázdniny jsou na psaní ideální doba, ale samozřejmě se budeme snažit všem vyhovět ;)

Takže jestli se chcete účastnit, budeme moc rády. Taky vás rády uvidíme na fóru nebo na případné dotazy využijte komentáře.

Enjoy psaní nebo aspoň čtení výsledných prací :D
Your obedient servant
Del
poster
 


Komentáře

1 domali domali | 13. srpna 2010 v 16:42 | Reagovat

uzávěrka prázdininy...a které? :D :D :D apropo, neberte to ani mě vážně, jenom mi to přišlo k smíchu :D

2 A. A. | 13. srpna 2010 v 20:26 | Reagovat

ona nakonec uzávěrka nebyla... prostě jsme to všem uveřejnily a mírumilovně jsme se shodli, že je to nerozhodně :D

3 Pan Pan | 13. srpna 2010 v 20:27 | Reagovat

ona nakonec uzávěrka nebyla - prostě jsme to všem uveřejnily a mírumilovně jsme se shodli, že je to nerozhodně :D

4 domali domali | 16. srpna 2010 v 17:03 | Reagovat

to bylo stejně nejlepší řešení, každé má svoji hodnotu...já jen, pobavilo mě to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama