O nás

Návrat

26. října 2015 v 22:40 | Del
Vážení a milí,

jsme zpět. Možná ne natrvalo, možná ne na víc než na pár článků a recenzí. Nechci tu nijak zbytečně rozepisovat, co nás k tomu vede, jen bych ráda poděkovala za tu přízeň, kterou jste nám projevovali, přestože se tu léta neobjevil nový článek. Moc si toho ceníme a doufáme, že se k nám občas vrátíte a zavzpomínáte. Stejně tak doufáme, že tu uvidíme nové tváře, které na naše stránky nikdy předtím nezabloudily. Naší malé komunity kolem tajemného muže v masce a těchto stránek, jejichž adresa nedává vzhledem k tématu sebemenší smysl, jsme si vždy velmi vážily a doufáme, že jste na nás nezapomněli a nadále budete mít chuť si od nás občas něco přečíst.

Skutečně jsme naživu, i když to tak poslední čtyři roky nevypadalo. Za tu dobu jsme se změnily a stihly jsme toho poměrně dost, ačkoliv se stále snažíme přijít na to, co se životem. Za neustálé vzájemné podpory - což je, myslím, úctyhodné - jsme přežily změny vlasů, škol i vztahů.

Doufáme, že nám nemáte za zlé, že jsme na čas zdánlivě opustily tento nás malý svět Fantoma, přestože to tak doopravdy nikdy nebylo. Vše jsme stále sledovaly zpovzdálí. Potřebovaly jsme se ale pokusit stát se fungujícími, dospělými lidskými bytostmi, s čímž vysedávání u počítače a diskuzního fóra příliš dohromady nešlo. Komu by se navíc chtělo vymýšlet a psát nové a nové příběhy, když musí každý týden odevzdávat eseje o několika tisících slovech. Tím se nevymlouvám a vlastně ani neomlouvám, v životě to tak chodí. Věřím, že i vy jste se za ten čas změnili a chápete, že každý občas potřebuje změnu a zaměřit se na jinou oblast svého života.

To ale neznamená, že jsme Fantoma opustily a nebyl pro nás dost dobrý. Vždy to pro nás bude příběh, který nás bude inspirovat svou láskou i vášní. Nikdy by nás nenapadlo jet do Londýna, aniž bychom utratily nehoráznou sumu za sedadla v první řadě, stejně jako bez návštěvy Opery Garnier nikdy neopustíme Paříž. Pro nás Fantom Opery nikdy neztratí své kouzlo, ať už se jedná o film, knihy či divadelní verzi.I když už netrávíme dny rozebíráním nejmenších detailů filmových scén a hledáním různých teorií, neznamená to, že by naše láska k sněhobílé masce, pozlaceným svícnům a tajemnému jezeru jakkoliv vyhasla: jen za ty čtyři roky jsme měly to štěstí vidět Fantoma jak v divadle (celkem desetkrát - v Londýně, v New Yorku a v Praze), tak na záznamu z Royal Albert Hall, samozřejmě mnohokrát i ve filmové podobě, kterou to pro nás všechno začalo. Nedávno se nám bohužel dostal do ruky také záznam Love Never Dies (na který bychom nejradši zapomněly, ale o tom zas někdy jindy).


Proč se tedy vracíme? Vždyť vy víte… Chybělo nám to.

P & D

.

Slavíme 3. výročí blogu!

28. listopadu 2010 v 17:22 | Del
Je to tak, dámy a pánové, náš blog tenhle měsíc slaví už 3. narozeniny! Sice to není přesně dnes, ale spíš na začátku měsíce, jen jsem na to tak nějak zapomněla, ale to vůbec nevadí :D

Důležité totiž je, že máme stále o čem psát a hlavně, že máme tolik věrných čtenářů, kteří nás inspirují, dodávají sílu a díky kterým jsme to ještě celé nezabalily. Věřte, že nám ty 3 roky s tímhle blogem a s vámi utekly nečekaně rychle!

Takže bych tímto ráda oslavila především vás, kteří nás pravidelně čtete a chodíte jak sem, tak na fórum.

Děkujeme!Eternally yours


P & D

Výročí blogu - 1 rok

17. listopadu 2008 v 16:58 | Del
Fungujeme už rok! Dokonce ještě déle!
Takže veselé výročí stránkám, kde jsou a vždycky budou všichni phanatici vítáni! :)

Děkujeme za komentáře a podporu v dobrých i špatných časech.

O nás: Delila

6. listopadu 2007 v 14:04 | Delila
.
 • Fantoma objevila před dávnými a dávnými lety díky líné učitelce hudební výchovy, která se rozhodla místo výuky pustit třídě jistý filmový muzikál.

 • Díky své lásce k cestování od té doby viděla představení třináctkrát.

 • Kdysi bývala team Gerry, ale pak vyrostla a její srdce patří jen a pouze Geronimu Rauchovi.

 • Po uvedení české verze ztratila svůj pocit jedinečnosti a výjimečnosti, když teď všichni její známí najednou chodí na Fantoma a vědí o něm všechno. To ji inspirovalo k pokusu znovuoživit tento blog.


 • Každou nesrovnalost v různých verzích podrobně rozebírá. Následně jí přiděluje obrovský význam.

 • Na blogu vymýšlí především obsah, protože na jakékoli technické záležitosti postrádá mozkovou kapacitu. A nebaví ji to. Hlavně ji to nebaví.

.

O nás: Pandora

5. listopadu 2007 v 15:05 | Pandora

 • Fantoma Opery miluje asi od roku 2006, kdy si omylem pustila film s Gerrym. Následovalo hltání knih a zřejmě celoživotní obsese. Záhy se seznámila s Delilou a založily si blog.

 • Dlouho nevěřila, že muzikál může být lepší než film, z omylu ji vyvedl v listopadu 2013 Geronimo Rauch v Her Majesty's Theatre.

 • Věčný prokrastinátor, kterého musí Delila nutit konečně napsat ten článek, o kterém už týden tvrdí, že ho napíše. Z téhož důvodu také zřejmě věčný student.

 • Stará se o grafickou i technickou stránku blogu a má na svědomí jak starý, tak nový vzhled.

 • Grammar nazi, snaží se zodpovídat za eliminaci všech chyb ve článcích.

 • Když si tu v roce 2015 přečetla svůj starý profil z roku 2007, málem omdlela.
.
.
.
.
.
.
 
 

Reklama